Bamboo Garden İskelede Evlenme Teklifi

ayatınızdaki en özel ve en mutlu anınıza tanıklık etmek üzere, profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla, Sakarya, Adapazarı ve çevresinde profesyonel hizmet veriyoruz. Sizler için iskelede evlilik teklifi organizasyonu ile sürpriz bir organizasyon konsepti planlıyor ve organize ediyoruz.

İskelede Evlilik Teklifi Organizasyonu Senaryosu

İskelede evlilik teklifi organizasyonu konsepti, doğasever çiftlerimiz için tasarladığımız bir organizasyon konsepti. Adafest Organizasyon ekibi olarak tüm detayları sizler için tasarlıyor, planlıyor ve evlenme teklifi organizasyonunuzu titizlikle organize ediyoruz.

Genellikle Sapanca Gölü ve çevresinde, Sapanca Bamboo Garden ve Sapanca Bamboo Garden İskele’de gerçekleştirdiğimiz bu organizasyon konseptini, dilediğiniz herhangi bir yerde de gerçekleştirebiliriz. Organizasyonun gerçekleştirileceği mekana geldiğinizde, sizi sürprizlere açılan bir kapı karşılıyor. Ekip arkadaşımız çiçek buketi ya da uçan balonlarla birlikte sizi karşılıyor. Fonda çalan müzikle birlikte organizasyon başlıyor, yürüyüş yolunda ateşlenen yer volkanları da adımlarınıza ve müziğin ritmine eşlik ediyor.

Mum ve kandil lambalarıyla aydınlattığımız denizci fenerleri, yürüyüş yolunda sizi karşılıyor. Yürüyüş yolunda sizi, özenle hazırladığımız romantik bir masa bekliyor. Romantik evlilik teklifi sonrası, organizasyon sorumlumuz size eşlik ediyor. Masanızda içeceklerinizi yudumlarken, tüm güzel anlarınız fotoğrafçı ve kameramanlarımız tarafından ölümsüzleştiriliyor.

İskelede Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi’ne Dahil Olan Hizmetlerimiz ve Fiyatlandırma

  • Uçan Balonlar veya Çiçek Buketi : Ekip arkadaşımız, uçan balon veya çiçek buketi sunumuyla sürpriz organizasyonu başlatıyor.
  • Kapı Süsleme : Makrome iplerle tasarladığımız kapı süslemelerimizle, organizasyon mekanımızda sizi karşılıyoruz.
  • Yürüyüş Yolu Süsleme : Tercihinize göre kırmızı veya beyaz bir yürüyüş yolu halısı, mum ya da kandil lambalarıyla aydınlatılan denizci fenerleri ile bir yürüyüş yolu hazırlıyoruz.
  • Yer Volkanları : Yer volkanlarımızı uzaktan kumandalı bir sistemle ateşlemek üzere yürüyüş yolunda karşılıklı olarak konumlandırıyoruz.
  • Gazebo ya da Kargı : Led ışıklarla süslenen kargı ile iskelede size özel bir alan hazırlıyoruz.
  • Süsleme Hizmetleri : Fotoğraflarınız için size özel bir köşe hazırlıyoruz. Doğayla iç içe bir konsept için ahşap çerçevelerle ve ışıklarla size özel şık bir köşe hazırlıyoruz. Masa süslemelerimizde konsepte uygun romantik objeler ve mumlar kullanıyoruz.
  • Atıştırmalıklar ve İçecekler : Meyve ve peynir tabağı, kuruyemiş, cips, alkollü veya alkolsüz içecekten oluşan şık bir sunum hazırlıyoruz.
  • Fotoğraf Çekimi : Organizasyonun başından sonuna kadar en güzel anlarınızı fotoğraflıyoruz.
  • Video Çekimi ve Video Montajı : Organizasyon boyunca çekilen videolar, organizasyon sonrasında profesyonel ekibimiz tarafından kurgulanarak montajlanıyor. Size özel video klibiniz size sunuluyor

Yukarıdaki tüm hizmetler, iskelede evlilik teklifi organizasyonu paketimize dahildir. Dilerseniz havai fişek gösterisi, transfer hizmeti, yemek organizasyonu gibi ekstra hizmetlerimizle de bu konsept organizasyonunuzu zenginleştirilebilir, kişiselleştirebilirsiniz..

Sakarya, Adapazarı, Sapanca Gölü ve Türkiye’nin her yerinde gerçekleştireceğiniz evlilik teklifi organizasyonları için profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz…

Barkovizyon ‘da Evlilik Teklifi

Kız arkadaşınızın çok sevdiği bir müzisyenin konserinde, güzel bir dinletide, tiyatro salonunda, sinema salonunda ya da bir konferans salonunda. Kısacası topluluğun olduğunu herhangi bir organizasyonda evlilik teklifi için Sakarya Evlilik Teklifi biçilmiş kaftan. 

Lüks Restoranda Evlilik Teklifi

Kim istemez ki sevdiği insanla boğaza karşı güzel bir akşam yemeği yerken birden konfetilerin yer volkanlarının çalışmasını, güzel bir keman sesiyle birlikte sevdiği kişiye evlenme teklif etmeyi? Eğer siz istiyorsanız bu detayları Sakarya Evlilik Teklifi ekibine bırakın. 

Tiyatro’da Evlilik Teklifi

Sinemanın beyaz perdesinden sıkılanlar ve canlı oyunculuk ve hikaye sevenler hiç kuşkusuz tiyatroya gitmektedirler. Tiyatronun o dokusu, oyun kokusu ve oyunculukları kimleri etkilemedi ki? Bir de sevdiğiniz bir kişiyle romantik bir tiyatro oyunu… 

Uçan Balonlar ve Zeplin İle Evlilik Teklifi

Uçan balonlar ile evlilik teklifi size çok klişe gelebilir ancak en çok tercih edilen evlilik teklifi yöntemidir. Tamamen sizlere özel tasarladığımız ve baskı yaptırdığımız, üzerinde sizin ve kız arkadaşınızın isminin yazılı olduğu uçan balonlar ve kocaman görüntüsü ile kolayca dikkat çeken üzerinde Benimle Evlenir Misin yazısı olan Zeplin Balonlarımız ile klişeyi mükemmelliğe ve şıklığa dönüştürüyoruz.

Uçan Balonlar ve Pankart Eşliğinde Evlilik Teklifi

Uçan balonlar Pankart Eşliğinde evlilik teklifi size çok klişe gelebilir ancak en çok tercih edilen evlilik teklifi yöntemidir. Tamamen sizlere özel tasarladığımız ve baskı yaptırdığımız, üzerinde sizin ve kız arkadaşınızın isminin yazılı olduğu uçan balonlar ve kocaman görüntüsü ile kolayca dikkat çeken üzerinde istenilen renklerde Benimle Evlenir Misin yazısı olan Pankartlar ile klişeyi mükemmelliğe ve şıklığa dönüştürüyoruz.

Kız Kulesinde Evlilik Teklifi

Kız Kulesinde muhteşem bir akşam yemeği ve hayatınızı birleştirdiğiniz o anlamlı gece için Sakarya Evlilik Teklifi Organizasyonu sizin hayallerinizi gerçekleştiriyor. Bütün masaları kaldırıp size özel bir ortam dizayn edip hizmetinize sunuyoruz ve hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan sizin isteklerinizi de yerine getiriyoruz.