Barkovizyon‘da Evlilik Teklifi

Barkovizyon ‘da Evlilik Teklifi

Kız arkadaşınızın çok sevdiği bir müzisyenin konserinde, güzel bir dinletide, tiyatro salonunda, sinema salonunda ya da bir konferans salonunda. Kısacası topluluğun olduğunu herhangi bir organizasyonda evlilik teklifi için Sakarya Evlilik Teklifi biçilmiş kaftan. Sizlerle karşılıklı görüşmemiz dâhilinde önce teklifin gerçekleşeceği organizasyonu seçiyoruz. Sizler için daha önceden gidip mekân ile her konuda anlaşma sağlıyoruz. En güzel kısmı sizler için ayırtıyor ve biletlerinizi alıp sizlere teslim ediyoruz. Yine daha önceden sizlerden istemiş olduğumuz sizin için özel olan video ve fotoğrafları kullanarak güzel bir klip hazırlıyoruz. Teklif anı geldiği anda Barkovizyon perdemiz hazırlanıyor ve birden sizin klibiniz oynamaya başlıyor. Ekip arkadaşlarımız Şaşıran kız arkadaşınıza çiçekleri, uçan balonları teslim ediyor ve sizlere sahneye kadar eşlik ediyor ve evlilik teklifiniz anında konfetileri patlatıyor. Tüm organizasyon boyunca çekim yapan kameramanlarımız sayesinde de tüm anlar ölümsüzleştirip sizlere özel klip hazırlanarak teslim ediliyor.

 

Barkovizyon ‘da Evlilik Teklifi Organizasyonu Senaryosu

Unutulmaz bir evlilik teklifi için hizmetinizdeyiz. Hem de Kız arkadaşınızın çok sevdiği bir müzisyenin konserinde, güzel bir dinletide, tiyatro salonunda, sinema salonunda ya da bir konferans salonunda bile.  Sevdiğiniz bir konunun ya da bir müzisyenin konserine sevgilisiyle gitmeyi kim sevmez ki.  Peki ya bu organizasyonda mükemmel bir evlenme teklifinde bulunmasınız? Birden beklediğiniz konser ve ya tiyatronun yerine Barkovizyon da sizler için özel hazırladığımız bir film başlasa. Sakarya’da anlaşmalı olduğumuz sinema salonlarında, tiyatro salonlarında, konferans salonlarında istediğiniz bir tarihte ve saatte mekanı isteğiniz şeklinde süslüyoruz. Sizlere sadece zamanı geldiğinde kendi filminizi, kız arkadaşınızın şaşkınlığını ve mutluluğunu izlemek kalıyor. Filminiz biter bitmez ekip arkadaşımız çiçekleri ve uçan balonları sizlere getiriyor ve sahneye kadar sizlere eşlik ediyor. Kız arkadaşınız tam evet dediği anda da konfetiler patlatılıyor ve organizasyonda bulunan seyircilerle özel hazırlanan sloganlar söyleniyor. Muhteşem değil mi? Ve tüm bu organizasyonu profesyonel kameramanlarımız an be an kaydederek İleride çocuklarınıza izletebileceğiniz kadar güzel ve özel olan evlilik teklifinizdeki çekimlerle sizlere özel klipler hazırlıyor.

 

Barkovizyon ‘da Evlilik Teklifi Fiyatları

Barkovizyon ‘da evlilik teklifinin belirli bir fiyatı yoktur. Fiyatlarımızı, mekan, içerideki organizasyon, hangi evresinde gerçekleşeceği, içerik süslemesi ve özel istekler belirlemektedir.  Bizleri arayarak organizasyonunuz hakkında bilgilendirme yaptığınız takdir de sizlere en uygun fiyatları verebiliriz.

 

Barkovizyon ‘da Evlilik Teklifi

Kız arkadaşınızın çok sevdiği bir müzisyenin konserinde, güzel bir dinletide, tiyatro salonunda, sinema salonunda ya da bir konferans salonunda. Kısacası topluluğun olduğunu herhangi bir organizasyonda evlilik teklifi için Sakarya Evlilik Teklifi biçilmiş kaftan. 

Lüks Restoranda Evlilik Teklifi

Kim istemez ki sevdiği insanla boğaza karşı güzel bir akşam yemeği yerken birden konfetilerin yer volkanlarının çalışmasını, güzel bir keman sesiyle birlikte sevdiği kişiye evlenme teklif etmeyi? Eğer siz istiyorsanız bu detayları Sakarya Evlilik Teklifi ekibine bırakın. 

Tiyatro’da Evlilik Teklifi

Sinemanın beyaz perdesinden sıkılanlar ve canlı oyunculuk ve hikaye sevenler hiç kuşkusuz tiyatroya gitmektedirler. Tiyatronun o dokusu, oyun kokusu ve oyunculukları kimleri etkilemedi ki? Bir de sevdiğiniz bir kişiyle romantik bir tiyatro oyunu… 

Uçan Balonlar ve Zeplin İle Evlilik Teklifi

Uçan balonlar ile evlilik teklifi size çok klişe gelebilir ancak en çok tercih edilen evlilik teklifi yöntemidir. Tamamen sizlere özel tasarladığımız ve baskı yaptırdığımız, üzerinde sizin ve kız arkadaşınızın isminin yazılı olduğu uçan balonlar ve kocaman görüntüsü ile kolayca dikkat çeken üzerinde Benimle Evlenir Misin yazısı olan Zeplin Balonlarımız ile klişeyi mükemmelliğe ve şıklığa dönüştürüyoruz.

Uçan Balonlar ve Pankart Eşliğinde Evlilik Teklifi

Uçan balonlar Pankart Eşliğinde evlilik teklifi size çok klişe gelebilir ancak en çok tercih edilen evlilik teklifi yöntemidir. Tamamen sizlere özel tasarladığımız ve baskı yaptırdığımız, üzerinde sizin ve kız arkadaşınızın isminin yazılı olduğu uçan balonlar ve kocaman görüntüsü ile kolayca dikkat çeken üzerinde istenilen renklerde Benimle Evlenir Misin yazısı olan Pankartlar ile klişeyi mükemmelliğe ve şıklığa dönüştürüyoruz.

Kız Kulesinde Evlilik Teklifi

Kız Kulesinde muhteşem bir akşam yemeği ve hayatınızı birleştirdiğiniz o anlamlı gece için Sakarya Evlilik Teklifi Organizasyonu sizin hayallerinizi gerçekleştiriyor. Bütün masaları kaldırıp size özel bir ortam dizayn edip hizmetinize sunuyoruz ve hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan sizin isteklerinizi de yerine getiriyoruz.