Hakkımızda

2010 yılında sektöre” Adafest Event ” olarak adım attık. Kurumsal bir çok markaya uzun yıllar boyunca sayısız hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. 2016 yılında Sapanca Bamboo Garden’ın işletmesini almamız ile beraber, yeni fikirler ortaya koymaya başladık. Kısa bir toplantıdan sonra SÜRPRİZ EVİ markasını şirket bünyemize kazandırdık. Çok bir beklentimiz yoktu açıkçası. Bizim gibi her etkinlik için özel tasarım yapan firmamız Sürpriz Evi logosunun üzerinde bile çok durmamıştı. Tarzımızı anlatabileceğimiz bir web sitesiyle, ilk etapta tek konsept ile başladığımız evlilik teklifi organizasyonları, kulaktan kulağa yayılmaya başlamıştı. Taleplerin artmasıyla beraber yeni konseptler geliştirmeye devam ettik.

 

Sinem hanım tüm konseptleri titizlikle hazırlayıp ekibiyle beraber harika işler çıkarmaya çoktan başlamıştı. Anlam veremediğimiz bir yoğunluk, bir talep patlaması olmaya başlamıştı. Buna istinaden rehavete kapılmadan aynı ciddiyetle gelişime devam ettiğimize inanıyoruz.

 

SÜRPRİZ EVİ Markasını oluşturduğumuz o kısa toplantıda en önemli maddeler klişelerden uzak durmak, alternatifleri çoğaltmak ve etki yaratacak işler ortaya koymak oldu.

Hayata ve işlerimize farklı bir pencereden bakıyoruz, aynı pencereden bakanlar buluyor birbirini…

Barkovizyon ‘da Evlilik Teklifi

Kız arkadaşınızın çok sevdiği bir müzisyenin konserinde, güzel bir dinletide, tiyatro salonunda, sinema salonunda ya da bir konferans salonunda. Kısacası topluluğun olduğunu herhangi bir organizasyonda evlilik teklifi için Sakarya Evlilik Teklifi biçilmiş kaftan. 

Lüks Restoranda Evlilik Teklifi

Kim istemez ki sevdiği insanla boğaza karşı güzel bir akşam yemeği yerken birden konfetilerin yer volkanlarının çalışmasını, güzel bir keman sesiyle birlikte sevdiği kişiye evlenme teklif etmeyi? Eğer siz istiyorsanız bu detayları Sakarya Evlilik Teklifi ekibine bırakın. 

Tiyatro’da Evlilik Teklifi

Sinemanın beyaz perdesinden sıkılanlar ve canlı oyunculuk ve hikaye sevenler hiç kuşkusuz tiyatroya gitmektedirler. Tiyatronun o dokusu, oyun kokusu ve oyunculukları kimleri etkilemedi ki? Bir de sevdiğiniz bir kişiyle romantik bir tiyatro oyunu… 

Uçan Balonlar ve Zeplin İle Evlilik Teklifi

Uçan balonlar ile evlilik teklifi size çok klişe gelebilir ancak en çok tercih edilen evlilik teklifi yöntemidir. Tamamen sizlere özel tasarladığımız ve baskı yaptırdığımız, üzerinde sizin ve kız arkadaşınızın isminin yazılı olduğu uçan balonlar ve kocaman görüntüsü ile kolayca dikkat çeken üzerinde Benimle Evlenir Misin yazısı olan Zeplin Balonlarımız ile klişeyi mükemmelliğe ve şıklığa dönüştürüyoruz.

Uçan Balonlar ve Pankart Eşliğinde Evlilik Teklifi

Uçan balonlar Pankart Eşliğinde evlilik teklifi size çok klişe gelebilir ancak en çok tercih edilen evlilik teklifi yöntemidir. Tamamen sizlere özel tasarladığımız ve baskı yaptırdığımız, üzerinde sizin ve kız arkadaşınızın isminin yazılı olduğu uçan balonlar ve kocaman görüntüsü ile kolayca dikkat çeken üzerinde istenilen renklerde Benimle Evlenir Misin yazısı olan Pankartlar ile klişeyi mükemmelliğe ve şıklığa dönüştürüyoruz.

Kız Kulesinde Evlilik Teklifi

Kız Kulesinde muhteşem bir akşam yemeği ve hayatınızı birleştirdiğiniz o anlamlı gece için Sakarya Evlilik Teklifi Organizasyonu sizin hayallerinizi gerçekleştiriyor. Bütün masaları kaldırıp size özel bir ortam dizayn edip hizmetinize sunuyoruz ve hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan sizin isteklerinizi de yerine getiriyoruz.