Helikopter ile Evlilik Teklifi

Helikopter ile Evlilik Teklifi

Helikopterde evlilik teklifi diğer tekliflerden daha gösterişli ve kalitelidir. Helikopterlerimiz 2 kişilik ya da 6 kişiliktir. İstanbul boğazını ve Tarihi yarımadayı bu mutlu gününüzde gezmek eşinize mükemmel bir hatıra olacaktır. Helikopter gezisi sonrası istediğiniz bir restoranda ya da bizim ayarladığımız bir restoranda romantik yemeğinizi yiyebilirsiniz.

 

Helikopter İle Evlilik Teklifi Senaryosu

Helikopterimizin içerisini sizin zevkinize göre ayarlayıp süs malzemeleri ve uçan balonları dizayn ediyoruz. Helikopterde Evlilik Teklifi ile eş adayınızın önce ayaklarını yerden kesecek, sonra da yere tekrar basmasını sağlayacaksınız. Kameranın her dakikayı kesintisiz kayda aldığı bu unutulmaz evlilik teklifi organizasyonunu tekrar-tekrar izlemek isteyeceğinizden eminiz. Helikopterle evlilik teklifi organizasyonunun devamı karada gelişiyor. Siz helikopterden inerken hazırladığımız kırmızı halı, ahşap eskitilmiş denizci fenerleri, yer volkanları, bistro masa, ‘Benimle Evlenir Misin’ yazılı pankart, ses sistemi, müzik, kutlama şampanyanız ya da alkolsüz içeceğiniz ve çiçek buketiniz sizi bekliyor. Gökyüzünde evlilik teklifi sonrası, yere indiğinizde kutlama için kırmızı halıdan o özel şarkınız eşliğinde yürüyorsunuz. Organizasyon devam ederken 2 adet personelimiz de dev pankartınızı Organizasyon süresi boyunca tutuyor. Siz masanıza gidip romantik anlar yaşarken özel kameramanlarımız bu anları kaçırmıyor.

 

Helikopter İle Evlilik Teklifi Fiyatlandırması

Helikopter ile Evlilik Teklifi Organizasyonunda seçeceğiniz süslemeler, görmek isteyeceğiniz yerler ve detaylar hakkında bizlere bilgileri verdiğinizde Sakarya Evlilik Teklifi Organizasyonu olarak en uygun fiyatlandırmayı tarafınıza sunuyoruz.

Barkovizyon ‘da Evlilik Teklifi

Kız arkadaşınızın çok sevdiği bir müzisyenin konserinde, güzel bir dinletide, tiyatro salonunda, sinema salonunda ya da bir konferans salonunda. Kısacası topluluğun olduğunu herhangi bir organizasyonda evlilik teklifi için Sakarya Evlilik Teklifi biçilmiş kaftan. 

Lüks Restoranda Evlilik Teklifi

Kim istemez ki sevdiği insanla boğaza karşı güzel bir akşam yemeği yerken birden konfetilerin yer volkanlarının çalışmasını, güzel bir keman sesiyle birlikte sevdiği kişiye evlenme teklif etmeyi? Eğer siz istiyorsanız bu detayları Sakarya Evlilik Teklifi ekibine bırakın. 

Tiyatro’da Evlilik Teklifi

Sinemanın beyaz perdesinden sıkılanlar ve canlı oyunculuk ve hikaye sevenler hiç kuşkusuz tiyatroya gitmektedirler. Tiyatronun o dokusu, oyun kokusu ve oyunculukları kimleri etkilemedi ki? Bir de sevdiğiniz bir kişiyle romantik bir tiyatro oyunu… 

Uçan Balonlar ve Zeplin İle Evlilik Teklifi

Uçan balonlar ile evlilik teklifi size çok klişe gelebilir ancak en çok tercih edilen evlilik teklifi yöntemidir. Tamamen sizlere özel tasarladığımız ve baskı yaptırdığımız, üzerinde sizin ve kız arkadaşınızın isminin yazılı olduğu uçan balonlar ve kocaman görüntüsü ile kolayca dikkat çeken üzerinde Benimle Evlenir Misin yazısı olan Zeplin Balonlarımız ile klişeyi mükemmelliğe ve şıklığa dönüştürüyoruz.

Uçan Balonlar ve Pankart Eşliğinde Evlilik Teklifi

Uçan balonlar Pankart Eşliğinde evlilik teklifi size çok klişe gelebilir ancak en çok tercih edilen evlilik teklifi yöntemidir. Tamamen sizlere özel tasarladığımız ve baskı yaptırdığımız, üzerinde sizin ve kız arkadaşınızın isminin yazılı olduğu uçan balonlar ve kocaman görüntüsü ile kolayca dikkat çeken üzerinde istenilen renklerde Benimle Evlenir Misin yazısı olan Pankartlar ile klişeyi mükemmelliğe ve şıklığa dönüştürüyoruz.

Kız Kulesinde Evlilik Teklifi

Kız Kulesinde muhteşem bir akşam yemeği ve hayatınızı birleştirdiğiniz o anlamlı gece için Sakarya Evlilik Teklifi Organizasyonu sizin hayallerinizi gerçekleştiriyor. Bütün masaları kaldırıp size özel bir ortam dizayn edip hizmetinize sunuyoruz ve hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan sizin isteklerinizi de yerine getiriyoruz.