Kafe'de Evlilik Teklifi

Kafe'de Evlilik Teklifi

Kim istemez ki sevdiği insanla kendileri için özel olan bir kafede birden konfetilerin yer volkanlarının çalışmasını, güzel bir keman sesiyle birlikte sevdiği kişiye evlenme teklif etmeyi? Eğer siz istiyorsanız bu detayları Sakarya Evlilik Teklifi ekibine bırakın. Lüks bir kafede evlilik teklifi klişe gibi gelebilir ama aksine uzun yıllardır evlilik tekliflerinin hep ilk sırada seçilen geleneksel hale gelmiştir. Sakarya Evlilik Teklifi olarak ister sizin belirlediğiniz mekanda isterseniz de bizlerin anlaşmalı olduğu birbirinden güzel ve şık mekanlarda bu organizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz. Önceden belirlenen kafedeki en güzel masayı ve çevresindeki masaları sizler için rezerve ediyoruz.  Masanızı ve çevrenizi şamdanlarla, çiçeklerle süslüyoruz. Kısık sesle çalan hoş  bir müzik ve mumlar eşliğinde sizlere romantik bir ambiyans yaratıyoruz. Gizli bir şekilde tüm gün çekim yapan kameramanlarımız sayesinde bu özel gününüzü ölümsüz hale getiriyoruz. Sizlere sadece kız arkadaşınızı bu mekana getirmek kalıyor.

Kafe'de Evlilik Teklifi Organizasyonu Senaryosu

Ekibimizdeki arkadaşlarımız bu güne uygun garson ve karşılama hizmeti sunarak sizleri size özel masaya doğru kırmızı halının üzerinde yönlendiriyor. Siz yürürken kısık bir sesle hoş bir müzik ve mum ışıkları sizlere eşlik ediyor. Kız arkadaşınız elbette bir şeyler olduğunu anlayacak ama evlenme teklifini en son düşünecek. Sizlerle daha önceden kararlaştırdığımız yiyecekler mönü ihtiyacı duymadan servis edilmeye başlamaktadır. Yine yemek anında sizlerin kararlaştırdığı bir anda keman virtüözümüz hoş ve romantik bir müzik ile yanınıza geliyor. Kız arkadaşınızın dikkati kemana kaydığı anda siz yüzüğü çıkartıyorsunuz. O anda hazır bekleyen ekibimiz konfetileri patlatıyor, buket halindeki çiçeği ve uçan balonları teslim ediyor. İsteğe göre de görüş açınızda havai fişek atımı gerçekleşiyor. Baştan sona kadar çekim yapan kameramanlarımız sayesinde organizasyonun her saniyesi ölümsüzleşiyor ve yapılan çekimlerden güzel bir klip hazırlanıp sizlere teslim ediliyor.

 

Kafe'de Evlilik Teklifi Fiyatları

Kafede evlilik teklifinin belirli bir fiyatı yoktur. Fiyatlarımızı, organizasyonun yapılacağı restorana göre ve özel istekleriniz belirlemektedir.  Bizleri arayarak organizasyonunuz hakkında bilgilendirme yaptığınız takdir de sizlere en uygun fiyatları verebiliriz.

Barkovizyon ‘da Evlilik Teklifi

Kız arkadaşınızın çok sevdiği bir müzisyenin konserinde, güzel bir dinletide, tiyatro salonunda, sinema salonunda ya da bir konferans salonunda. Kısacası topluluğun olduğunu herhangi bir organizasyonda evlilik teklifi için Sakarya Evlilik Teklifi biçilmiş kaftan. 

Lüks Restoranda Evlilik Teklifi

Kim istemez ki sevdiği insanla boğaza karşı güzel bir akşam yemeği yerken birden konfetilerin yer volkanlarının çalışmasını, güzel bir keman sesiyle birlikte sevdiği kişiye evlenme teklif etmeyi? Eğer siz istiyorsanız bu detayları Sakarya Evlilik Teklifi ekibine bırakın. 

Tiyatro’da Evlilik Teklifi

Sinemanın beyaz perdesinden sıkılanlar ve canlı oyunculuk ve hikaye sevenler hiç kuşkusuz tiyatroya gitmektedirler. Tiyatronun o dokusu, oyun kokusu ve oyunculukları kimleri etkilemedi ki? Bir de sevdiğiniz bir kişiyle romantik bir tiyatro oyunu… 

Uçan Balonlar ve Zeplin İle Evlilik Teklifi

Uçan balonlar ile evlilik teklifi size çok klişe gelebilir ancak en çok tercih edilen evlilik teklifi yöntemidir. Tamamen sizlere özel tasarladığımız ve baskı yaptırdığımız, üzerinde sizin ve kız arkadaşınızın isminin yazılı olduğu uçan balonlar ve kocaman görüntüsü ile kolayca dikkat çeken üzerinde Benimle Evlenir Misin yazısı olan Zeplin Balonlarımız ile klişeyi mükemmelliğe ve şıklığa dönüştürüyoruz.

Uçan Balonlar ve Pankart Eşliğinde Evlilik Teklifi

Uçan balonlar Pankart Eşliğinde evlilik teklifi size çok klişe gelebilir ancak en çok tercih edilen evlilik teklifi yöntemidir. Tamamen sizlere özel tasarladığımız ve baskı yaptırdığımız, üzerinde sizin ve kız arkadaşınızın isminin yazılı olduğu uçan balonlar ve kocaman görüntüsü ile kolayca dikkat çeken üzerinde istenilen renklerde Benimle Evlenir Misin yazısı olan Pankartlar ile klişeyi mükemmelliğe ve şıklığa dönüştürüyoruz.

Kız Kulesinde Evlilik Teklifi

Kız Kulesinde muhteşem bir akşam yemeği ve hayatınızı birleştirdiğiniz o anlamlı gece için Sakarya Evlilik Teklifi Organizasyonu sizin hayallerinizi gerçekleştiriyor. Bütün masaları kaldırıp size özel bir ortam dizayn edip hizmetinize sunuyoruz ve hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan sizin isteklerinizi de yerine getiriyoruz.