Kumsalda Evlilik Teklifi

Kumsalda Evlilik Teklifi

Sakarya’nın tüm sahillerinde yaptığımız bu organizasyonla eşinizin gözleri kamaşacaktır. İlkbahar ve yaz aylarının vazgeçilmezi Kumsalda evlilik teklifidir. Sapanca, Kırkpınar, Karasu ve Kocaeli’nin tüm kumsallarını sizler için cennete dönüştürüyor ve romantik evlilik teklifi organizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz. Denizci Feneri, Kırmızı Halı, Giriş Yolu ve Balon Süslemelerle destek verdiğimiz alanı sizin zevkinizle hazırlıyoruz. Siz sevdiğiniz özel insanla romantik yemeğinizi yerken fotoğraf ve video çekimiyle anılarını ölümsüzleştiriyoruz.

 

Kumsalda Evlilik Teklifi Organizasyonu Senaryosu

Sakarya’nın seçeceğiniz plajında isteğinize ve zevkinize göre hazırlayacağımız organizasyonu sizlerin bilgisi altında güneş batımına denk getiriyoruz ve daha hoş bir ortam yaratıyoruz. Eşinizin ve sizin kumsala gelirken ve kumsalda devam eden organizasyonunuzun kamera ve video çekimini sizlere hissettirmeden yapıyoruz. Evlilik teklifi konseptimiz, özel süsleme dekorlarınız ve diğer tüm organizasyonlarınızı Adafest Animasyon ekibimiz sizler için profesyonel personelleri ile birlikte hazırlıyor. Dalga sesleri eşliğinde unutulmaz bir gece için Sakarya Evlilik Teklifi Organizasyonunu tercih edin…

 

Kumsalda Evlilik Teklifi Organizasyonu Paket Fiyatlandırması

 

 • Kumsalda Ateşten Yazı İle Evlilik Teklifi: Kumsalda güzel bir organizasyon hazırladıktan sonra dilerseniz görüntü kalitesi için ateşten yazılarla organizasyonunuzu renklendirebiliriz. Kumsalda Evlilik Teklifi Organizasyonunda ortama uyum sağlaması açısından ateşten yazılar pankartlara göre daha çok tercih ediliyor.
 • Kırmızı Halı: Yürüyüş yolunu oluşturan kırmızı uzun halı, yolun bittiği plajın başladığı yerden itibaren, masanın bulunduğu yere kadar boylu boyunca serilir.

 • Denizci Fenerleri: Ahşap eskitme denizci fenerleri, içerisine kırmızı mumlar ya da kandil lambaları konularak yürüyüş yoluna 20 adet karşılıklı 2 sıra halinde yerleştirilir.

 • Yer Volkanları: Uzaktan kumanda ile ateşlenen 20 adet yer volkanı, organizasyon esnasında müzikle senkronize bir şekilde yakılır.

 • Masa ve Sandalye: Üzerinde atıştırmalıklar (çerez, cips, meyve, peynir tabağı ) şampanya, kadehler, şamdan, mum, dekoratif objeler ve çiçek buketinin bulunduğu masa yürüyüş yolunun sonunda sunulur.

 • Gazebo ya da Kargı: Yürüyüş yolunun sonunda bulunan masanızın etrafını çardak gibi çevreler, beyaz tüller ve perdelerle kaplanır.

 • Pankart : ‘Benimle Evlenir Misin’ yazılı dev pankart, organizasyonun başında, ekibimizden 2 kişi tarafından bistro masanın hemen arkasında size bakacak şekilde açılır.

 • Şampanya, Kadehler ve Atıştırmalıklar: Özel stickerlarla süslenmiş şampanyanız ve kadehleriniz masanızın üzerinde servis edilir. Atıştırmalıklarınız tercihiniz doğrultusunda yapılır.

 • Uçan Balon: 10 adet kırmızı uçan balonlarınız, yürüyüş yolunun başında, güler yüzlü ekip arkadaşımız tarafından eş adayınıza sunulur.

 • Profesyonel Ses Sistemi, Müzik ve Jeneratör: Organizasyon boyunca size özel şarkı ya da şarkılar dizüstü bilgisayar yardımıyla çalınır, profesyonel ses sistemi ve jeneratör kullanılır. Jeneratör ve kabin plaj içerisinde konumlandırılır.

 • Özel Işıklar: Kumsalı size özel bir hale getirebilmek adına, spot ve led olmak üzere 2 farklı türde profesyonel ışık kullanıyoruz.

 • Fotoğraf Çekimi: Organizasyonun başından sonuna kadar özel anlarınız, doğal takip fotoğrafı şeklinde fotoğrafçımız tarafından kayda alınır.

 • Profesyonel Video Çekimi: Organizasyonun başından sonuna kadar özel anlarınız, profesyonel kameramanımız tarafından kayda alınır. Organizasyon sonrası size özel video klibiniz kurgulanıp montajlanarak hediye edilir.


*Kumsalda evlilik teklifi paketine, belirttiğimiz paket içeriği dışında ekleme ya da çıkarma yapılabilir. Pakete eklemek istediğiniz herhangi bir hizmet ek olarak ücretlendirilecektir. Pakete dahil olan hizmetler için sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Ödemeler organizasyon öncesi nakit olarak alınır.


Kumsalda denize doğru atılan havai fişek gösterisi, palyaço ile eve ya da iş yerine hediye servisi, organizasyonun yapılacağı kumsala özel araçla transfer hizmeti, özel dekorlar, plajda barkovizyon gösterisi, ekstra fotoğrafçı ve kameraman size önereceğimiz paket ekstralarındandır.


Fiyatlandırmalarımız seçeceğiniz paketlere göre değişkenlik göstermektedir.
Organizasyon öncesinden sizlerle iletişim sağlayıp en uygun fiyatlandırmayı tarafınıza sunuyoruz.

Barkovizyon ‘da Evlilik Teklifi

Kız arkadaşınızın çok sevdiği bir müzisyenin konserinde, güzel bir dinletide, tiyatro salonunda, sinema salonunda ya da bir konferans salonunda. Kısacası topluluğun olduğunu herhangi bir organizasyonda evlilik teklifi için Sakarya Evlilik Teklifi biçilmiş kaftan. 

Lüks Restoranda Evlilik Teklifi

Kim istemez ki sevdiği insanla boğaza karşı güzel bir akşam yemeği yerken birden konfetilerin yer volkanlarının çalışmasını, güzel bir keman sesiyle birlikte sevdiği kişiye evlenme teklif etmeyi? Eğer siz istiyorsanız bu detayları Sakarya Evlilik Teklifi ekibine bırakın. 

Tiyatro’da Evlilik Teklifi

Sinemanın beyaz perdesinden sıkılanlar ve canlı oyunculuk ve hikaye sevenler hiç kuşkusuz tiyatroya gitmektedirler. Tiyatronun o dokusu, oyun kokusu ve oyunculukları kimleri etkilemedi ki? Bir de sevdiğiniz bir kişiyle romantik bir tiyatro oyunu… 

Uçan Balonlar ve Zeplin İle Evlilik Teklifi

Uçan balonlar ile evlilik teklifi size çok klişe gelebilir ancak en çok tercih edilen evlilik teklifi yöntemidir. Tamamen sizlere özel tasarladığımız ve baskı yaptırdığımız, üzerinde sizin ve kız arkadaşınızın isminin yazılı olduğu uçan balonlar ve kocaman görüntüsü ile kolayca dikkat çeken üzerinde Benimle Evlenir Misin yazısı olan Zeplin Balonlarımız ile klişeyi mükemmelliğe ve şıklığa dönüştürüyoruz.

Uçan Balonlar ve Pankart Eşliğinde Evlilik Teklifi

Uçan balonlar Pankart Eşliğinde evlilik teklifi size çok klişe gelebilir ancak en çok tercih edilen evlilik teklifi yöntemidir. Tamamen sizlere özel tasarladığımız ve baskı yaptırdığımız, üzerinde sizin ve kız arkadaşınızın isminin yazılı olduğu uçan balonlar ve kocaman görüntüsü ile kolayca dikkat çeken üzerinde istenilen renklerde Benimle Evlenir Misin yazısı olan Pankartlar ile klişeyi mükemmelliğe ve şıklığa dönüştürüyoruz.

Kız Kulesinde Evlilik Teklifi

Kız Kulesinde muhteşem bir akşam yemeği ve hayatınızı birleştirdiğiniz o anlamlı gece için Sakarya Evlilik Teklifi Organizasyonu sizin hayallerinizi gerçekleştiriyor. Bütün masaları kaldırıp size özel bir ortam dizayn edip hizmetinize sunuyoruz ve hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan sizin isteklerinizi de yerine getiriyoruz.