Lazer İle Evlilik Teklifi

Lazer İle Evlilik Teklifi

Sevdiğiniz ve evlilik teklifi yapacağınız kişi ile sizin aranızda özel bir anlamı olan bir cümleyi, Seni seviyorum cümlesini, evlilik teklifi yapacağınız kişinin ismini, kısacası sizin belirlediğiniz yazıyı teknolojik ekipmanlarımız ve lazer cihazımız ile gökyüzüne yansıtıyoruz. Görsel olarak hemen fark edilebilir ve ilgi düzeyi çok yüksek olan lazer gösterisi ile hem eşinize unutulmaz bir anı bırakmış olursunuz hem de çevredeki kişilerin ilgisini kendinize çekebilirsiniz. Sakarya Evlilik Teklifi Ekibi olarak lazer gösterisini evlilik tekliflerinin yanı sıra düğün organizasyonlarında, doğum günü partilerinde ve sevgililer günü gibi özel zamanlarda kullanmaktayız

 

Lazer Gösterisi Nasıl Yapılır?

Lazer gösterisi, profesyonel ve dijital cihazımız sayesinde sizlerin belirlediği yazıyı, çizimi uzman grafikerimiz vektörel hale getirip cihazın içeriğine aktarıyor. Böylelikle sizin belirlediğiniz yazı ve ya şekil yine sizin belirlediğiniz alana yansıtılıyor. Duvar, beton, dağ, bina gibi yerlere rahatlıkla uygulanabilmektedir. Bunun haricinde hafif sisli, bulutlu hava şartlarında da kullanılabilme imkanına sahiptir.

 

Lazer Gösterisi Fiyatları

Lazer Gösterisinin belirli bir fiyatı yoktur. Fiyatlarımızı, yazının ve ya şeklin boyutuna, kullanımı yapılacak alana ve gösterim süresine göre değişiklik göstermektedir.  Bizleri arayarak organizasyonunuz hakkında bilgilendirme yaptığınız takdir de sizlere en uygun fiyatları verebiliriz.

Barkovizyon ‘da Evlilik Teklifi

Kız arkadaşınızın çok sevdiği bir müzisyenin konserinde, güzel bir dinletide, tiyatro salonunda, sinema salonunda ya da bir konferans salonunda. Kısacası topluluğun olduğunu herhangi bir organizasyonda evlilik teklifi için Sakarya Evlilik Teklifi biçilmiş kaftan. 

Lüks Restoranda Evlilik Teklifi

Kim istemez ki sevdiği insanla boğaza karşı güzel bir akşam yemeği yerken birden konfetilerin yer volkanlarının çalışmasını, güzel bir keman sesiyle birlikte sevdiği kişiye evlenme teklif etmeyi? Eğer siz istiyorsanız bu detayları Sakarya Evlilik Teklifi ekibine bırakın. 

Tiyatro’da Evlilik Teklifi

Sinemanın beyaz perdesinden sıkılanlar ve canlı oyunculuk ve hikaye sevenler hiç kuşkusuz tiyatroya gitmektedirler. Tiyatronun o dokusu, oyun kokusu ve oyunculukları kimleri etkilemedi ki? Bir de sevdiğiniz bir kişiyle romantik bir tiyatro oyunu… 

Uçan Balonlar ve Zeplin İle Evlilik Teklifi

Uçan balonlar ile evlilik teklifi size çok klişe gelebilir ancak en çok tercih edilen evlilik teklifi yöntemidir. Tamamen sizlere özel tasarladığımız ve baskı yaptırdığımız, üzerinde sizin ve kız arkadaşınızın isminin yazılı olduğu uçan balonlar ve kocaman görüntüsü ile kolayca dikkat çeken üzerinde Benimle Evlenir Misin yazısı olan Zeplin Balonlarımız ile klişeyi mükemmelliğe ve şıklığa dönüştürüyoruz.

Uçan Balonlar ve Pankart Eşliğinde Evlilik Teklifi

Uçan balonlar Pankart Eşliğinde evlilik teklifi size çok klişe gelebilir ancak en çok tercih edilen evlilik teklifi yöntemidir. Tamamen sizlere özel tasarladığımız ve baskı yaptırdığımız, üzerinde sizin ve kız arkadaşınızın isminin yazılı olduğu uçan balonlar ve kocaman görüntüsü ile kolayca dikkat çeken üzerinde istenilen renklerde Benimle Evlenir Misin yazısı olan Pankartlar ile klişeyi mükemmelliğe ve şıklığa dönüştürüyoruz.

Kız Kulesinde Evlilik Teklifi

Kız Kulesinde muhteşem bir akşam yemeği ve hayatınızı birleştirdiğiniz o anlamlı gece için Sakarya Evlilik Teklifi Organizasyonu sizin hayallerinizi gerçekleştiriyor. Bütün masaları kaldırıp size özel bir ortam dizayn edip hizmetinize sunuyoruz ve hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan sizin isteklerinizi de yerine getiriyoruz.