Peri Masalı Evlenme Teklifi

Adafest Organizasyon Sürpriz Evi ekibinin, en çok keyif aldığı ve en çok da tercih edilen konseptlerinden biri Peri Masalı Evlilik Teklifi Organizasyonu. Her bir romantik çiftimize özel olarak hazırladığımız bu evlenme teklifi konsepti pek çok detay barındırıyor. Profesyonel ve yaratıcı ekibimizle birlikte Sakarya, Adapazarı ve çevresinde tasarladığımız bu konseptin detaylarını da gelin birlikte inceleyelim.

Peri Masalı Evlilik Teklifi Organizasyonu Nedir, Nasıl Yapılır?

Çocukluğumuzdan beri bizlere anlatılan, bizi mutlu eden peri masallarından ilham alarak bu konsepti tasarladık. Romantik çiftlerimizi peri masalımızın kahramanları yaptık. Mutluluklarına ortak olduk. Olmaya da devam ediyoruz.

Peri masalı evlilik teklifi organizasyonu konseptini, kumsalda, Bamboo Garden’da, Bamboo Garden İskele’de veya dilediğiniz herhangi bir yerde gerçekleştirebiliriz. Her alana uyum sağlayabilen led ışıklarımız, retro süslemeler ve diğer tüm detaylarla, konsepti tüm mekanlara uyarlayabiliriz.

Sevdiğiniz kişiye evlilik teklifi etmek istiyorsanız, bu anı özel ve sonsuz kılmak için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm detayları, organizasyon ekibimizle birlikte sizlere sunuyoruz. Süslemeler, dekorasyon, müzik, fotoğraf ve video çekimi gibi tüm hizmetlerimizle organizasyonu baştan sona planlıyoruz.

Peri Masalı Evlilik Teklifi Organizasyonu Konsepti

Organizasyon ekibimiz tarafından, organizasyon öncesinde tüm hazırlıklar, tüm detaylarıyla ve büyük bir titizlikle yapılıyor. Organizasyonda kullanılacak dekor ve süsleme malzemelerimiz, atölyelerimizde yaratıcı ekibimiz tarafından tasarlanıyor. Led ışıklar, yer volkanları gibi detaylar da profesyonel teknik ekibimizin sorumluluğunda yer alıyor.

Organizasyon mekanında, tüm ekiplerimiz eş zamanlı olarak hazırlıklarına başlıyorlar. Dekoratif deniz fenerleri ve içlerinde bulunan mumlarla, loş aydınlatmalı bir yürüyüş yolu hazırlanıyor. Yürüyüş yolunun başında, makrome ipleriyle özel olarak tasarlanmış kapı süslemesi sizi bekliyor. Beyaz tüller, ahşap detaylarla oluşturulan peri masalı çadırı da led ışıklarla süsleniyor. Hasır sepet, eski radyo, gramofon, mumlar, kandil lambaları ve romantik birçok detayla da romantik bir ortam hazırlanıyor. Organizasyon alanının bir bölümü de tamamen size özel olarak tasarlanıyor. En sevdiğiniz, en anlamlı fotoğraflarınızla, size özel bir köşe oluşturuyor ve o gününüzü unutulmaz kılıyoruz.

Dekorasyon ve süslemeler dışında sizi bekleyen pek çok detay da var. Uçan balonlar, estetik bir şekilde konsepte uygun sunulan atıştırmalıklar, organizasyona ihtişam katan yer volkanı gibi detaylar da paketimizin içinde yer alıyor. Ayrıca, profesyonel fotoğrafçılarımız ve kameramanlarımız tarafından organizasyon ölümsüzleştiriliyor.

Barkovizyon ‘da Evlilik Teklifi

Kız arkadaşınızın çok sevdiği bir müzisyenin konserinde, güzel bir dinletide, tiyatro salonunda, sinema salonunda ya da bir konferans salonunda. Kısacası topluluğun olduğunu herhangi bir organizasyonda evlilik teklifi için Sakarya Evlilik Teklifi biçilmiş kaftan. 

Lüks Restoranda Evlilik Teklifi

Kim istemez ki sevdiği insanla boğaza karşı güzel bir akşam yemeği yerken birden konfetilerin yer volkanlarının çalışmasını, güzel bir keman sesiyle birlikte sevdiği kişiye evlenme teklif etmeyi? Eğer siz istiyorsanız bu detayları Sakarya Evlilik Teklifi ekibine bırakın. 

Tiyatro’da Evlilik Teklifi

Sinemanın beyaz perdesinden sıkılanlar ve canlı oyunculuk ve hikaye sevenler hiç kuşkusuz tiyatroya gitmektedirler. Tiyatronun o dokusu, oyun kokusu ve oyunculukları kimleri etkilemedi ki? Bir de sevdiğiniz bir kişiyle romantik bir tiyatro oyunu… 

Uçan Balonlar ve Zeplin İle Evlilik Teklifi

Uçan balonlar ile evlilik teklifi size çok klişe gelebilir ancak en çok tercih edilen evlilik teklifi yöntemidir. Tamamen sizlere özel tasarladığımız ve baskı yaptırdığımız, üzerinde sizin ve kız arkadaşınızın isminin yazılı olduğu uçan balonlar ve kocaman görüntüsü ile kolayca dikkat çeken üzerinde Benimle Evlenir Misin yazısı olan Zeplin Balonlarımız ile klişeyi mükemmelliğe ve şıklığa dönüştürüyoruz.

Uçan Balonlar ve Pankart Eşliğinde Evlilik Teklifi

Uçan balonlar Pankart Eşliğinde evlilik teklifi size çok klişe gelebilir ancak en çok tercih edilen evlilik teklifi yöntemidir. Tamamen sizlere özel tasarladığımız ve baskı yaptırdığımız, üzerinde sizin ve kız arkadaşınızın isminin yazılı olduğu uçan balonlar ve kocaman görüntüsü ile kolayca dikkat çeken üzerinde istenilen renklerde Benimle Evlenir Misin yazısı olan Pankartlar ile klişeyi mükemmelliğe ve şıklığa dönüştürüyoruz.

Kız Kulesinde Evlilik Teklifi

Kız Kulesinde muhteşem bir akşam yemeği ve hayatınızı birleştirdiğiniz o anlamlı gece için Sakarya Evlilik Teklifi Organizasyonu sizin hayallerinizi gerçekleştiriyor. Bütün masaları kaldırıp size özel bir ortam dizayn edip hizmetinize sunuyoruz ve hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan sizin isteklerinizi de yerine getiriyoruz.