Sinema'da Evlilik Teklifi

Sinema'da Evlilik Teklifi

Film gibi bir evlilik teklifi anınız olsun ister misiniz? Sakarya Evlilik Teklifi ve Ekibi tamda bu isteğinizi kusursuz bir şekilde yerine getiriyoruz. Önceden sizlerle belirlediğimiz senaryo dahilinde evlenme teklif edeceğiniz şanslı kişi ile merak ettiğiniz bir filme gidiyorsunuz. Film başlıyor seyircilerle birlikte izliyorsunuz. Birden o da ne. İkinizin resmi beyaz perdede ve herkes izliyor. Özel anlarınız, videolarınız beyaz perdede dönmeye devam ediyor. Tabi o anda seyirci kılığındaki kameramanlarımız kız arkadaşınızın ve seyircilerin verdiği tepkileri ölümsüzleştiriyor. Ve birden beyaz perdede Benimle evlenir misin yazıyor. Kız arkadaşınızla birlikte perdenin önüne gidiyorsunuz. Ekibimizden arkadaşlarımız uçan balonları çiçeği getiriyor. Kameramanlarımız yanınıza geliyor tüm ışıklar sizlere dönük ve evlenme teklifini yapıyorsunuz. Konfetiler eşliğinde bu özel ve unutulmaz gününüzü kameramanlarımız baştan sona ölümsüzleştiriyor.

 

Sinema'da Evlilik Teklifi Organizasyonu Senaryosu

Unutulmaz bir evlilik teklifi için hizmetinizdeyiz. Hem de sinema salonunda bile.  Romantik bir filme gitmeyi hangi çift sevmez ki.  Hangi çift izledikleri karakterlerin yerlerine koymaz ki kendini.  Peki ya bu gerçeğe dönüşse. Birden izlediğiniz film yerine sizler için özel hazırladığımız bir film başlasa. Sakarya’da anlaşmalı olduğumuz sinema salonunda istediğiniz bir tarihte ve saatte sinema salonunu isteğiniz şeklinde süslüyoruz. Size sadece kendi filminizi, kız arkadaşınızın şaşkınlığını ve mutluluğunu izlemek kalıyor. İleride çocuklarınıza izletebileceğiniz kadar güzel ve özel olan evlilik teklifinizdeki çekimlerle sizlere özel klipler hazırlıyoruz.

 

Sinema'da Evlilik Teklifi Fiyatları

Sinemada evlilik teklifinin belirli bir fiyatı yoktur. Fiyatlarımızı, sinema filminin hangi evresinde gerçekleşeceği, içerik süslemesi ve özel istekler belirlemektedir.  Bizleri arayarak organizasyonunuz hakkında bilgilendirme yaptığınız takdir de sizlere en uygun fiyatları verebiliriz.

Barkovizyon ‘da Evlilik Teklifi

Kız arkadaşınızın çok sevdiği bir müzisyenin konserinde, güzel bir dinletide, tiyatro salonunda, sinema salonunda ya da bir konferans salonunda. Kısacası topluluğun olduğunu herhangi bir organizasyonda evlilik teklifi için Sakarya Evlilik Teklifi biçilmiş kaftan. 

Lüks Restoranda Evlilik Teklifi

Kim istemez ki sevdiği insanla boğaza karşı güzel bir akşam yemeği yerken birden konfetilerin yer volkanlarının çalışmasını, güzel bir keman sesiyle birlikte sevdiği kişiye evlenme teklif etmeyi? Eğer siz istiyorsanız bu detayları Sakarya Evlilik Teklifi ekibine bırakın. 

Tiyatro’da Evlilik Teklifi

Sinemanın beyaz perdesinden sıkılanlar ve canlı oyunculuk ve hikaye sevenler hiç kuşkusuz tiyatroya gitmektedirler. Tiyatronun o dokusu, oyun kokusu ve oyunculukları kimleri etkilemedi ki? Bir de sevdiğiniz bir kişiyle romantik bir tiyatro oyunu… 

Uçan Balonlar ve Zeplin İle Evlilik Teklifi

Uçan balonlar ile evlilik teklifi size çok klişe gelebilir ancak en çok tercih edilen evlilik teklifi yöntemidir. Tamamen sizlere özel tasarladığımız ve baskı yaptırdığımız, üzerinde sizin ve kız arkadaşınızın isminin yazılı olduğu uçan balonlar ve kocaman görüntüsü ile kolayca dikkat çeken üzerinde Benimle Evlenir Misin yazısı olan Zeplin Balonlarımız ile klişeyi mükemmelliğe ve şıklığa dönüştürüyoruz.

Uçan Balonlar ve Pankart Eşliğinde Evlilik Teklifi

Uçan balonlar Pankart Eşliğinde evlilik teklifi size çok klişe gelebilir ancak en çok tercih edilen evlilik teklifi yöntemidir. Tamamen sizlere özel tasarladığımız ve baskı yaptırdığımız, üzerinde sizin ve kız arkadaşınızın isminin yazılı olduğu uçan balonlar ve kocaman görüntüsü ile kolayca dikkat çeken üzerinde istenilen renklerde Benimle Evlenir Misin yazısı olan Pankartlar ile klişeyi mükemmelliğe ve şıklığa dönüştürüyoruz.

Kız Kulesinde Evlilik Teklifi

Kız Kulesinde muhteşem bir akşam yemeği ve hayatınızı birleştirdiğiniz o anlamlı gece için Sakarya Evlilik Teklifi Organizasyonu sizin hayallerinizi gerçekleştiriyor. Bütün masaları kaldırıp size özel bir ortam dizayn edip hizmetinize sunuyoruz ve hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan sizin isteklerinizi de yerine getiriyoruz.