Stadyum ’da Evlilik Teklifi

Stadyum ’da Evlilik Teklifi

Kız arkadaşınızı güzel bir maça gitmeyi ikna ettiniz. Zor da olsa başardınız bunu. Sizleri takdir ediyoruz. Sakarya Evlilik Teklifi ekibi olarak geri kalan her şeyi biz üstleniyoruz. İster maç başlamadan önce isterseniz de devre arasında organize edebileceğimiz bu muhteşem ve görkemli evlilik teklifi için karar vermeniz yeterlidir. Sizler için maç öncesinden tüm süslemeleri, havai fişekleri, konfetileri, uçan balonları ve küçük detayları hazırlıyoruz. Sizlere sadece tam zamanında kız arkadaşınız ile birlikte sahaya inip mikrofon ile evlenme teklifi yapmak kalıyor.

 

Stadyum'da Evlilik Teklifi Organizasyonu Senaryosu

Unutulmaz bir evlilik teklifi için hizmetinizdeyiz. Hem de kocaman bir stadyumda bile.  Kız arkadaşınızı maça gitmeyi ikna ettiniz.  Muhteşem bi atmosfer eşliğinde daha önceden size özel ayırdığımız koltuklarınıza oturuyorsunuz. Etrafınızda tamamen bizim ekibimizden oluşan bir kalabalık bulunmakta. Tam beklenilen an geldiğinde ekibimiz sizlere mikrofonu, çiçekleri teslim ediyor. Hemen sahaya kadar yol boyunca kırmızı halıyı seriyor. Sizlere eşlik ederek sahaya inmenize yardım ediyorlar. Özel anonslar ile tüm stadyuma sizler tanıtılıyorsunuz ve kocaman bir sessizlik sağlanıyor. Kız arkadaşınız tam evet dediği anda meşaleler yanıyor, havai fişekler atılıyor, konfetiler patlatılıyor, uçan balonlar gökyüzüne salınıyor. Ve tüm stadyum sizler için özel olarak belirlediğimiz sloganları söylemeye başlıyorlar. Tam bir rüya gibi ama Sakarya Açılış Organizasyonu bunu gerçeğe dönüştürüyor.


TABİKİ de TÜM BU HAZIRLIK SÜREÇLERİ VE TEKLİF ANINI BİR ÇOK PROFESYONEL KAMERAMANIMIZ İLE SANİYE SANİYE KAYIT EDİLİP SİZLERE ÖZEL HAZIRLANMIŞ BİR KLİP İLE TESLİM EDİYORUZ.

 

Stadyum ’da Evlilik Teklifi Fiyatları

Stadyumda evlilik teklifinin belirli bir fiyatı yoktur. Fiyatlarımızı, organizasyonun gerçekleşeceği stadyum, o an gerçekleşecek spor organizasyonu, içerik süslemesi ve özel istekler belirlemektedir.  Bizleri arayarak organizasyonunuz hakkında bilgilendirme yaptığınız takdir de sizlere en uygun fiyatları verebiliriz.

 

Barkovizyon ‘da Evlilik Teklifi

Kız arkadaşınızın çok sevdiği bir müzisyenin konserinde, güzel bir dinletide, tiyatro salonunda, sinema salonunda ya da bir konferans salonunda. Kısacası topluluğun olduğunu herhangi bir organizasyonda evlilik teklifi için Sakarya Evlilik Teklifi biçilmiş kaftan. 

Lüks Restoranda Evlilik Teklifi

Kim istemez ki sevdiği insanla boğaza karşı güzel bir akşam yemeği yerken birden konfetilerin yer volkanlarının çalışmasını, güzel bir keman sesiyle birlikte sevdiği kişiye evlenme teklif etmeyi? Eğer siz istiyorsanız bu detayları Sakarya Evlilik Teklifi ekibine bırakın. 

Tiyatro’da Evlilik Teklifi

Sinemanın beyaz perdesinden sıkılanlar ve canlı oyunculuk ve hikaye sevenler hiç kuşkusuz tiyatroya gitmektedirler. Tiyatronun o dokusu, oyun kokusu ve oyunculukları kimleri etkilemedi ki? Bir de sevdiğiniz bir kişiyle romantik bir tiyatro oyunu… 

Uçan Balonlar ve Zeplin İle Evlilik Teklifi

Uçan balonlar ile evlilik teklifi size çok klişe gelebilir ancak en çok tercih edilen evlilik teklifi yöntemidir. Tamamen sizlere özel tasarladığımız ve baskı yaptırdığımız, üzerinde sizin ve kız arkadaşınızın isminin yazılı olduğu uçan balonlar ve kocaman görüntüsü ile kolayca dikkat çeken üzerinde Benimle Evlenir Misin yazısı olan Zeplin Balonlarımız ile klişeyi mükemmelliğe ve şıklığa dönüştürüyoruz.

Uçan Balonlar ve Pankart Eşliğinde Evlilik Teklifi

Uçan balonlar Pankart Eşliğinde evlilik teklifi size çok klişe gelebilir ancak en çok tercih edilen evlilik teklifi yöntemidir. Tamamen sizlere özel tasarladığımız ve baskı yaptırdığımız, üzerinde sizin ve kız arkadaşınızın isminin yazılı olduğu uçan balonlar ve kocaman görüntüsü ile kolayca dikkat çeken üzerinde istenilen renklerde Benimle Evlenir Misin yazısı olan Pankartlar ile klişeyi mükemmelliğe ve şıklığa dönüştürüyoruz.

Kız Kulesinde Evlilik Teklifi

Kız Kulesinde muhteşem bir akşam yemeği ve hayatınızı birleştirdiğiniz o anlamlı gece için Sakarya Evlilik Teklifi Organizasyonu sizin hayallerinizi gerçekleştiriyor. Bütün masaları kaldırıp size özel bir ortam dizayn edip hizmetinize sunuyoruz ve hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan sizin isteklerinizi de yerine getiriyoruz.