Teknede Evlenme Teklifi

Teknede evlilik teklifi organizasyonu konsepti ile siz romantik çiftlerimize profesyonel ve unutulmaz bir anı hediye ediyoruz. Konsepte dair tüm detaylar profesyonel ve yaratıcı ekibimiz tarafından titizlikle takip ediliyor ve hazırlanıyor. Siz yalnızca organizasyonu gerçekleştireceğiniz tarihe karar verin yeter. Sakarya, Adapazarı ve çevresinde hizmet veren firmamızın tekne konsepti de, en çok tercih edilen evlenme teklifi paketleri arasında. Özellikle Sapanca gölü üzerinde yapılacal olan teknede evlilik teklifi organizasyonu paketimiz çok beğeniliyor.

Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Senaryosu

Bu konseptte sizi romantik süslemeler, dekorlar, lüks bir tekne, romantik müzikler ve lezzetli atıştırmalıklardan oluşan bir organizasyon bekliyor. Sevdiğiniz kişiyle baş başa, doğanın, denizin veya gölün tadını çıkarmak ve unutulmaz bir evlenme teklifi gerçekleştirmek için tekne konseptini tercih edebilirsiniz.

Tekne evlenme teklifi organizasyonu konseptimiz, sürpriz bir karşılama, size özel hazırlanmış romantik bir yürüyüş yolu ve yine romantik bir şekilde süslenmiş lüks bir tekneden oluşuyor. Hiçbir şeyden haberi olmayan sevdiğinizle birlikte, organizasyon mekanımıza geliyorsunuz. Önce sizi uçan balonlarımız ve özenle hazırlanmış çiçek buketimizi sunmak üzere ekip arkadaşımız karşılıyor. Fonda romantik bir müzik başlıyor, yürüyüş yolundan yürürken yer volkanları mutluluğunuza ihtişamıyla birlikte eşlik ediyor. Yürüyüş yolunun sonunda, sizin için hazırladığımız teknemiz sizi bekliyor. Yer volkanları yanmaya, müzik fonda çalmaya devam ederken, teknenin önünde evlenme teklifinizi ediyorsunuz. Profesyonel fotoğrafçımız ve kameramanımız bu mutlu anınıza eşlik ediyor. Ardından organizasyon sorumlumuz eşliğinde tekneye biniyor ve romantik tekne turunuzun tadını çıkarıyorsunuz.

Tekne Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi’ne Dahil Olan Hizmetlerimiz ve Fiyatlandırma

  • Tekne Kiralama : Teknemizi denizci feneri ve led ışık gibi detaylarla süslüyoruz. Yaklaşık 1 saat süren bir tekne turu hizmeti veriyoruz.
  • Fotoğraf Çekimi : Organizasyonun başından sonuna kadar olan en güzel anlarınız için profesyonel fotoğrafçı temini hizmeti veriyoruz.
  • Video Çekimi ve Video Montajı : Evlenme teklifi organizasyonunuzu baştan sona video kayıt altına alan kameramanlarımız, organizasyon sonunda bu görüntüleri kurgulayarak, size bir video klip hazırlıyorlar.
  • Süsleme Hizmetleri : Denizci fenerleri, mumlar, led ışıklar ve dekoratif objelerle yürüyüş yolunda ve teknede sizler için romantik bir ambiyans yaratıyoruz.
  • Atıştırmalık ve İçecek Sunumu : Meyve tabağı, peynir tabağı, cips ve kuruyemişlerden oluşan atıştırmalık tabakları, alkollü veya alkolsüz içeceklerle, teknedeki masanızı estetik bir şekilde hazırlıyoruz.
  • Uçan Balonlar veya Çiçek Buketi : Yürüyüş yolunun başında ekip arkadaşımız, uçan balon veya çiçek buketini sunmak üzere sizi bekliyor.

Tüm bu hizmetlerimiz, paketimizin içerisine dahildir. Dilerseniz organizasyon paketinizi kendiniz tasarlayabilir, hediye servisi, havai fişek gösterisi gibi ekstra hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Sakarya, Adapazarı ve çevresinde gerçekleştirmek istediğiniz teknede evlilik teklifi organizasyonu ile ilgili fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Barkovizyon ‘da Evlilik Teklifi

Kız arkadaşınızın çok sevdiği bir müzisyenin konserinde, güzel bir dinletide, tiyatro salonunda, sinema salonunda ya da bir konferans salonunda. Kısacası topluluğun olduğunu herhangi bir organizasyonda evlilik teklifi için Sakarya Evlilik Teklifi biçilmiş kaftan. 

Lüks Restoranda Evlilik Teklifi

Kim istemez ki sevdiği insanla boğaza karşı güzel bir akşam yemeği yerken birden konfetilerin yer volkanlarının çalışmasını, güzel bir keman sesiyle birlikte sevdiği kişiye evlenme teklif etmeyi? Eğer siz istiyorsanız bu detayları Sakarya Evlilik Teklifi ekibine bırakın. 

Tiyatro’da Evlilik Teklifi

Sinemanın beyaz perdesinden sıkılanlar ve canlı oyunculuk ve hikaye sevenler hiç kuşkusuz tiyatroya gitmektedirler. Tiyatronun o dokusu, oyun kokusu ve oyunculukları kimleri etkilemedi ki? Bir de sevdiğiniz bir kişiyle romantik bir tiyatro oyunu… 

Uçan Balonlar ve Zeplin İle Evlilik Teklifi

Uçan balonlar ile evlilik teklifi size çok klişe gelebilir ancak en çok tercih edilen evlilik teklifi yöntemidir. Tamamen sizlere özel tasarladığımız ve baskı yaptırdığımız, üzerinde sizin ve kız arkadaşınızın isminin yazılı olduğu uçan balonlar ve kocaman görüntüsü ile kolayca dikkat çeken üzerinde Benimle Evlenir Misin yazısı olan Zeplin Balonlarımız ile klişeyi mükemmelliğe ve şıklığa dönüştürüyoruz.

Uçan Balonlar ve Pankart Eşliğinde Evlilik Teklifi

Uçan balonlar Pankart Eşliğinde evlilik teklifi size çok klişe gelebilir ancak en çok tercih edilen evlilik teklifi yöntemidir. Tamamen sizlere özel tasarladığımız ve baskı yaptırdığımız, üzerinde sizin ve kız arkadaşınızın isminin yazılı olduğu uçan balonlar ve kocaman görüntüsü ile kolayca dikkat çeken üzerinde istenilen renklerde Benimle Evlenir Misin yazısı olan Pankartlar ile klişeyi mükemmelliğe ve şıklığa dönüştürüyoruz.

Kız Kulesinde Evlilik Teklifi

Kız Kulesinde muhteşem bir akşam yemeği ve hayatınızı birleştirdiğiniz o anlamlı gece için Sakarya Evlilik Teklifi Organizasyonu sizin hayallerinizi gerçekleştiriyor. Bütün masaları kaldırıp size özel bir ortam dizayn edip hizmetinize sunuyoruz ve hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan sizin isteklerinizi de yerine getiriyoruz.